Školení našich žáků na servis tepelných čerpadel od firmy Vaillant - 9.4.2024 (foto)Datum konání:
9.4.2024

Dne 9. dubna se třída 3. ME zúčastnila školení na servis tepelných čerpadel ve školicím středisku firmy Vaillant v Hradci Králové. Toto odborné setkání nám poskytlo cenné informace a praktické dovednosti v oblasti údržby a oprav tepelných čerpadel.

Naše třída měla možnost seznámit se s nejnovějšími produkty firmy Vaillant a získat přehled o jejich funkci, údržbě a servisu. Pan Kvapil nám profesionálně představil sortiment tepelných čerpadel a odpověděl na naše dotazy. Jeho prezentace byla velmi informativní a motivující.

Zvláštní poděkování patří panu Brslínkovi, který nám ukázal praktickou stránku práce servisního technika tepelných čerpadel. Na vlastní oči jsme viděli, jak se provádí údržba, diagnostika a oprava tepelného čerpadla. Tato ukázka nám pomohla prohloubit naše školní znalosti a lépe si představit budoucí pracovní oblast.

Celkově bylo školení velmi prospěšné a inspirativní. Děkujeme firmě Vaillant za tuto příležitost a těšíme se na další spolupráci!

Vaillant1
Vaillant2
Vaillant3
Vaillant4