Autoškola Zdeněk Mlejnek

odkaz

Výuka teorie je prováděna v učebně SOU plynárenského v Pardubicích - Polabinách.

Autoškola Zdeněk Mlejnek Pardubice byla založena v roce 1996, od té doby jsme vystřídali několik osobních automobilů a vyškolili dlouhou řadu řidičů osobního automobilu a motocyklu.

Výuka a výcvik k získání řidičského oprávnění

skupiny B - motorového vozidla s maximální hmotností do 3500 kg a s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče (osobní automobil).

 

Vybodovali jste se?

Řidičům, kteří se "vybodovali" nebo měli zákaz řízení motorových vozidel, zajistíme přezkoušení k vrácení řidičského průkazu.

 

Nejste si jisti v autě?

Pro řidiče, kteří dlouho neřídili nebo se neodvažují sami řídit vozidlo v městském provozu, nabízíme kondiční jízdy se zaměřením dle požadavku zákazníka. K tomu můžete využít dárkový poukaz.

 

Firmy nebo úřady

Pro firmy, organizace a úřady nabízíme referentské školení řidičů, které je předepsané Zákoníkem práce pro zaměstnance, kteří při plnění pracovních povinností řídí své nebo služební vozidlo.

Téma školení  pro firmy je zaměřené hlavně na změny v dopravních předpisech, příp. dle požadavků zaměstnavatele, cena závisí na počtu účastníků a pohybuje se od 180,- do 250,-Kč za osobu.

 

Výcvik v řízení je prováděn automobilem HYUNDAI I20

Školné je možné platit ve dvou splátkách splatných před závěrečnými zkouškami

Slevy pro studenty SOU, středních a vysokých škol

Věková hranice v den zkoušky 18 let, začátek výcviku může být dříve

Možnost využití dárkového poukazu k získání řidičského oprávnění nebo kondičních jízd